ساعات کار بازار شوش تهران

ساعات کار بازار شوش تهران

ساعات کار بازار شوش تهران

   بازار شوش و مغازه های راسته اصلی خیابان صابونیان، روزهای شنبه تا چهارشنبه درنیمه نخست سال از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب و نیمه دوم سال از ساعت ۹ صبح تا ۷ شب باز هستند. روزهای پنجشنبه از ۹ صبح تا ۳ همه باز هستند اما بعد از ساعت ۳ بعد از ظهر پاساژها تعطیل می شوند و فقط مغازه های خیابان اصلی باز است.
   عموما در روزهای جمعه و تعطیلات روند بازار به شکل روزهای پنجشنبه می باشد با این تفاوت که در بعد از ظهر روز جمعه تعداد مغازه های تعطیل نسبت به روز پنجشنبه بیشتر است.

چرا بازار شوش؟

بازار شوش تهران (خیابان صابونیان) بورس ظروف چینی، ظروف کریستال، بلور، لوازم برقی آشپزخانه، لوازم خانگی و انواع وسایل مربوط به خانه و آشپزخانه می باشد. از همین رو تنوع کالا در این بازار بسیار زیاد است و با توجه به حضور تعداد زیاد فروشگاه ها در بازار شوش قیمت ها بسیار رقابتی بوده و نسبت به دیگر مناطق تهران و شهرستان ها کمتر می باشد.

از آنجایی که قیمت اجناس نسبت به شهرستان ها حتی با وجود در نظر گرفتن هزینه رفت و آمد بسیار پایین تر است، افراد زیادی از شهرهای مختلف از سراسر ایران برای خرید هم به صورت عمده و هم برای خرید خرده مانند خرید جهیزیه، خریدهای شب عید و خرید های مناسبتی (روز مادر، هدیه تولد و ...) به این بازار مراجعه می کنند.

بنابراین دانستن ساعات کاری بازارشوش، مسیرهای دسترسی به بازار شوش، پارکینگ های بازار شوش، نحوه خرید و رسیدن به کالای مورد نظر با توجه به گستردگی این بازار لازم است.

مسیر دسترسی به بازار شوش

نقشه بازار شوش تهران چینی و بلور

مسیر دسترسی به بازار شوش از طریق حمل و نقل عمومی

در صورتی که بخواهید با استفاده از مترو به بازار شوش بروید با استفاده از خط یک مترو در ایستگاه شوش پیاده شوید و با اتوبوس های مقابل ایستگاه مترو یا با تاکسی های آن ایستگاه خود را به بازار برسانید.

مسیر دسترسی به بازار شوش با خودرو شخصی

ولی اگر قصد دارید با خودروی شخصی به بازار بروید، توجه داشته باشید که این منطقه در محدوده طرح زوج و فرد قرار دارد. خیابان های منتهی به این بازار به این شرح هستند.

  • خیابان شوش غربی - میدان شوش - خیابان صابونیان
  • خیابان فدائیان اسلام - کوچه شماره ۱۲ - خیابان صابونیان
  • انتهای ۱۷ شهریور پل بعثت - خیابان صابونیان
  • خیابان مصطفی خمینی - میدان شوش - خیابان صابونیان

پارکینگ های عمومی بازار شوش

در بازار شوش چندین پارکینگ عمومی موجود است که به صورت خصوصی و دولتی اداره می شوند.

در ابتدای خیابان فدائیان اسلام و اول بازار صابونیان یک پارکینگ خصوصی مربوط به یکی از پاساژها قرار دارد.

در داخل خیابان صابونیان چند پارکینگ که مربوط به پاساژ میلاد، گاراژخاکی وجود دارد و  در خیابان کاخ جوانان پارکینگ پاساژ نور قابل استفاده است.

البته پارکینگ های بیشتری هم در بازار وجود دارد اما این پارکینگ ها در دسترس تر و نزدیک به معابر اصلی اطراف بازار می باشند.

    در روزهای جمعه و دیگر روزهای تعطیل به هیچ عنوان در پایین خیابان صابونیان که محدوده بعد از کاخ جوانان تا ابتدای بعثت می باشد پارک نکنید چون احتمال جریمه ای سنگین راهنمایی و رانندگی و یا حمل خودرو شما با جرثقیل وجود دارد.

چطور به خرید جنس مورد نظر خود برسم؟

تعداد زیاد مغازه های بازار شوش و پاساژها و تنوع زیاد کالاهای ارایه شده باعث خستگی و سردرگمی افراد حاضر در بازار می شود و این سردرگمی عاملی است برای خرید های نامطلوب. عموما افراد قبل از حضور در بازار شوش در فضاهای مجازی و اینترنت جستجو و تحقیق می کنند، اما چون قبلا سایت جامعی وجود نداشت که هر فرد بتواند محل عرضه کالایی را که دوست دارد بیابد این جستجو ناقص بود.

یافتن کالا با ارزان ترین قیمت در بازار شوش

اکنون اپلیکیشن بازارترین به طور تخصصی برای لوازم خانگی فعالیت می کند و در آن لیستی از فروشگاه های بازار شوش و همچنین کالاهای آن ها وجود دارد. کاربران می توانند قبل از مراجعه به بازار به جستجو و انتخاب کالای مورد نظر خودشان بپردازند و با مقایسه قیمت کالا بین فروشندگان مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد خرید و یافتن کالای مناسب از بازار شوش، می توانید سوالات خود را از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

فرستاده شده در 1396/09/23 راهنمای خرید 0 9579

نظر شما چیه؟پاسخ دهید

آرشیو وبلاگ

دسته های وبلاگ

آخرین نظرات

جستجو در وبلاگ

قبلی
بعدی